Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Artykuły

Przejdź do - Decyzja o zatwierdzeniu projektu scalenia wsi Prusice

Decyzja o zatwierdzeniu projektu scalenia wsi Prusice

W dniu 23 stycznia 2018 r. o godz.1600 w świetlicy we wsi Prusice w gminie Złotoryja odbyło się zebranie uczestników scalenia, realizowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

24 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Decyzja o zatwierdzeniu projektu scalenia wsi Prusice

Odczytanie decyzji o zatwierdzeniu projektu scalenia gruntów wsi Prusice

Starosta Złotoryjski informuje, że w ramach realizowanego scalenia gruntów we wsi  Pusice i części wsi Rokitnica w  dniu 23 stycznia 2018 r. (wtorek) o godzinie 1600 ,w świetlicy wiejskiej odbędzie się zebranie uczestników scalenia.

Celem zebrania będzie podanie do publicznej wiadomości, poprzez jej odczytanie, decyzji o zatwierdzeniu projektu scalenia wsi Prusice oraz części gruntów wsi Rokitnica gmina Złotoryja.

8 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Odczytanie decyzji o zatwierdzeniu projektu scalenia gruntów wsi Prusice
Przejdź do - Życzenia

Życzenia

Zdrowych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku od codziennego zabiegania,  chwili zadumy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku życzą pracownicy Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomosciami, Starostwa Powiatowego w Złotoryi. 

23 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Życzenia
Przejdź do - Okazanie projektu scalenia gruntów wsi Prusice

Okazanie projektu scalenia gruntów wsi Prusice

W czwartek 16 listopada 2017 r. o godzinie 1600 , w świetlicy wiejskiej w Prusicach odbyło zebranie uczestników scalenia gruntów wsi Prusice, realizowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

17 listopada 2017
Czytaj więcej o: Okazanie projektu scalenia gruntów wsi Prusice

Uwaga - zmiana formularzy wniosków zamówień na dokumenty z PZGiK

W związku z wejściem w życie rozporzadzenia Minisrtra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 13 września 2017 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie udostępniania materiałów Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, wydawania licencji oraz   wzoru Dokumentu Obliczenia Opłat od dnia 9 listopada 2017 r. obowiazują nowe formularze wniosków zamówien na materiały z   Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.

 

3 listopada 2017
Czytaj więcej o: Uwaga - zmiana formularzy wniosków zamówień na dokumenty z PZGiK