Jesteś tutaj: Start / Aktualności / EMERYTURA

EMERYTURA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 lutego 2019

Po wieloletniej służbie geodezyjnej i kartograficznej,  Geodeta Powiatowy – Kierownik Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami mgr inż. Włodzimierz Chytry, przechodzi na zasłużoną emeryturę.

 


 

Szanowni Państwo, 

W związku z przejściem na emeryturę, po 45-letnim okresie pracy w służbie geodezyjnej i kartograficznej, pragnę złożyć wszystkim interesantom Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, najserdeczniejsze podziękowania oraz wyrazy najwyższego szacunku za życzliwość i zrozumienie w rozwiązywaniu trudnych zadań z zakresu geodezji, kartografii i gospodarki nieruchomościami.

Jedynym moim miejscem pracy była Ziemia Złotoryjska, począwszy od Powiatowego Biura Geodezji i Urządzeń Rolnych w Złotoryi (powiat złotoryjski, województwo wrocławskie), następnie po reorganizacji podziału terytorialnego kraju w 1975 roku - Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Legnicy – Rejonowy Oddział w Złotoryi, a po ponownej reorganizacji w 1999 roku - Wydział Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami - Starostwa Powiatowego w Złotoryi.

W ciągu tych lat pracy zawodowej pełniłem szereg funkcji: Stażysta, Starszy Asystent Geodety, Geodeta, Geodeta Specjalista, Kierownik Pracowni Geodezyjnej, Kierownik Rejonowego Oddziału w Złotoryi, a ostatnie 20 lat przepracowałem jako Geodeta Powiatowy - Kierownik Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami.

Przez te lata przewinęło się setki tysięcy spraw, dziesiątki tysięcy prac geodezyjnych, tysiące interesantów …..

Czuję się zaszczycony tym, że mogłem poznać tak wielu wspaniałych ludzi i razem z nimi rozwiązywać problemy. Wzajemne kontakty były zawsze dla mnie inspiracją i dużym wsparciem.

Jestem dumny z tego, iż mogliśmy przez wiele lat współpracować realizując nowatorskie na skalę krajową opracowania w zakresie geodezji, gospodarki nieruchomościami, ochrony gruntów rolnych i leśnych oraz tak mi bliskiej tematyce urządzeniowo-rolnej – scalenia gruntów oraz zagospodarowania poscaleniowe.

Dziękuję  raz jeszcze za  ciepłe słowa skierowane pod moim adresem, lecz te słowa należą się również pracownikom Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami - Starostwa Powiatowego w Złotoryi, którzy z zaangażowaniem, poczuciem odpowiedzialności, profesjonalnie oraz z empatią realizowali postawione im zadania.

Mam nadzieję, iż nadal będziemy utrzymywać wzajemne kontakty.

Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń i pragnień oraz przede wszystkim zdrowia i radości w życiu osobistym i zawodowym.

 

Z wyrazami szacunku

Włodzimierz Chytry

 

Złotoryja, dnia 25 lutego 2019 r.

 


 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie